O Firmie

Firma Szmidt i Syn położona jest w słynącym w całym kraju z handlu puchem i pierzem, mieście Ślesin, w województwie wielkopolskim.

Sprawdź jak dojechać

Ze względu na rodzinną tradycje, Nasza Firma w początkowej fazie istnienia zajmowała się wyłącznie skupem, produkcją i sprzedażą wysokiej jakości gęsiego i kaczego puchu i pierza. Wieloletnie doświadczenie i fachowa wiedza sprawiły, że Nasza Firma wyszła naprzeciw oczekiwaniom Klienta i od 2004 poszerzyliśmy swoją ofertę. Obecnie specjalizujemy się w produkcji wysokiej jakości wyrobów pościelowych, kołder i poduszek oraz innych wyrobów tekstylnych tj. poduszki ogrodowe, pufy dziecięce, legowiska dla zwierząt i wiele innych.

Do produkcji używamy zarówno wypełnień naturalnych (puch, półpuch, pierze darte) jak i syntetycznych (silikon oraz granulat silikonowy/sztuczny puch).

Dzięki zdobytemu doświadczeniu i wiedzy, w zakładzie wytwarzane są produkty najwyższej jakości, w szerokiej gamie rozmiarów, wzornictwa i wykończeń. Wyspecjalizowana załoga naszej firmy, na każdym etapie produkcji dba o jak najwyższą jakość produktów oraz zadowolenie najbardziej wymagających klientów. Nasze produkty trafiają głównie na rynek polski i niemiecki.

Doświadczenie

Jakość

Szybka realizacja